Dermedic Hydrain 3

Skóra sucha wymaga wyjątkowej i intensywnej pielęgnacji. Niedobór wody w organizmie bezpośrednio wpływa również na stan skóry, która z czasem staje się wiotka, widocznie zmęczona i pełna zmarszczek. Aby temu zapobiec, należy stosować preparaty z kwasem hialuronowym, który pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia w skórze.

Na stronie internetowej http://www.aptekagemini.pl/dermedic-hydrain-3-hialuro-krem-nawilzajacy-50g.html dostępny jest unikatowy krem nawilżający Dermedic Hydrain 3.Jego regularne stosowanie pozwala na wzmocnienie skóry oraz pozostawienie jej w doskonałej kondycji na długi czas. Ponadto pozwoli na opóźnienie procesu starzenia, a także pomoże tkankom odzyskać utraconą sprężystość. Krem posiada innowacyjny kompleks Hydroveg VV, który powoduje utrzymanie optymalnego nawilżenia warstwy rogowej skóry, a także zapewnia równowagę hydrolipidową w naskórku. Krem skutecznie wygładza skórę, a także co bardzo ważne – nie zatyka porów. Doskonale sprawdza się pod makijażem i jest w zupełności hipoalergiczny. Posiada bardzo dobry skład, w którym znajduje się.:

  • woda termalna,
  • kwas hialuronowy,
  • Hydroveg VV,
  • filtry ochronne UVA, UVB – SPF 15,
  • gliceryna,
  • alantoina,
  • mocznik

Produkt ten podobnie jak inne kremy należy równomiernie nanieść na skórę twarzy, szyi i dekoltu, a następnie pozostawić do wchłonięcia. Producentem jest znana na rynku marka Dermedic, której kosmetyki cieszą się ogromnym zainteresowaniem oraz pozytywnymi opiniami ich dotychczasowych użytkowników.


Apteka Gemini
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel. 58 600-80-88

Zobacz także:

Zmiana wielkości ust

Zmiana wielkości ust

Słońce na twarzy, czyli jak opromienić buzię?

Słońce na twarzy, czyli jak opromienić buzię?

Stomatolog Gdańsk

Stomatolog Gdańsk

Dobrze dobrany kształt brwi

Dobrze dobrany kształt brwi