Dermedic Hydrain 3

Skóra sucha wymaga wyjątkowej i intensywnej pielęgnacji. Niedobór wody w organizmie bezpośrednio wpływa również na stan skóry, która z czasem staje się wiotka, widocznie zmęczona i pełna zmarszczek. Aby temu zapobiec, należy stosować preparaty z kwasem hialuronowym, który pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia w skórze.

Na stronie internetowej http://www.aptekagemini.pl/dermedic-hydrain-3-hialuro-krem-nawilzajacy-50g.html dostępny jest unikatowy krem nawilżający Dermedic Hydrain 3.Jego regularne stosowanie pozwala na wzmocnienie skóry oraz pozostawienie jej w doskonałej kondycji na długi czas. Ponadto pozwoli na opóźnienie procesu starzenia, a także pomoże tkankom odzyskać utraconą sprężystość. Krem posiada innowacyjny kompleks Hydroveg VV, który powoduje utrzymanie optymalnego nawilżenia warstwy rogowej skóry, a także zapewnia równowagę hydrolipidową w naskórku. Krem skutecznie wygładza skórę, a także co bardzo ważne – nie zatyka porów. Doskonale sprawdza się pod makijażem i jest w zupełności hipoalergiczny. Posiada bardzo dobry skład, w którym znajduje się.:

  • woda termalna,
  • kwas hialuronowy,
  • Hydroveg VV,
  • filtry ochronne UVA, UVB – SPF 15,
  • gliceryna,
  • alantoina,
  • mocznik

Produkt ten podobnie jak inne kremy należy równomiernie nanieść na skórę twarzy, szyi i dekoltu, a następnie pozostawić do wchłonięcia. Producentem jest znana na rynku marka Dermedic, której kosmetyki cieszą się ogromnym zainteresowaniem oraz pozytywnymi opiniami ich dotychczasowych użytkowników.


Apteka Gemini
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel. 58 600-80-88

Zobacz także:

Słońce na twarzy, czyli jak opromienić buzię?

Słońce na twarzy, czyli jak opromienić buzię?

Stomatolog Gdańsk

Stomatolog Gdańsk

Dobrze dobrany kształt brwi

Dobrze dobrany kształt brwi