Nauka poprzez zabawę

Zabawa to forma nauki, która oparta jest na spontanicznych reakcjach oraz wymyślaniu określonych czynności i ról. Dziecko ma wtedy możliwość nabywania rozmaitych umiejętności oraz rozwoju na wielu płaszczyznach. Jeżeli masz dziecko to wiesz jak chętnie naśladuje Twoje ruchy, czynności czy to, co mówisz. Jeśli Twoja córka lubi spędzać z Tobą czas w kuchni, podaruj jej osobistą kuchnię! Kuchnia dla dziewczynek dostępna w sklepie internetowym Zielone Zabawki to produkt wyjątkowy. Celem tej zabawki jest umożliwienie dzieciom maksymalnego rozwoju związanego z motoryką małą. Dziecko uczy się gotować, piec, trzymać sztućce czy lepić pierogi.

Wyobraźnia i zmysły – dziecko poznaje świat

Atutem każdej zabawki powinny być cechy edukacyjne. Zabawki, które rozwijają, uczą a przy tym bawią to najlepsze rozwiązanie zarówno dla dzieci jak i rodziców. Sklep internetowy w dbałości o malucha i jego rodzica przygotował starannie wyselekcjonowaną gamę produktów, których funkcje pozostają niezmienne od dziesiątek lat, kiedy to dzieci bawiły się ucząc. Obecnie dostępnych jest wiele zabawek takich jak układanki, puzzle, klocki, lalki, zamki czy pojazdy i samochody. Stwórz swojemu dziecko przestrzeń do rozwoju i wypełnij jego codzienność zabawą i grami.

Sklep z zabawkami

• Sklep z zabawkami dla najmłodszych !

Zielone Zabawki
Plac Jana Pawła II 64A