Szukasz bogatej biblioteki z licznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twój internetowy sklep zyska najlepsze i najbardziej zoptymalizowane moduły płatności? Jeśli tak, zapoznaj się z szeroką ofertą platformy Tpay.com, która oferuje szeroki wachlarz oprogramowani z zakresu płatności w sklepie internetowym. Na stronie znajdziesz kilkadziesiąt możliwości, dzięki którym będziesz mógł dopasować tryb płatności idealnie pod swoje wymagania i oczekiwania – nawet te najbardziej wymagające. Zadbaj o to, by Twój sklep internetowy stał się wyjątkowy pod względem zawierania transakcji online z korzyścią dla Twoich Klientów.

Najnowsze oprogramowania, proste instrukcje

Integracja platformy płatności ze sklepem internetowym jest prosta dzięki przejrzystym i czytelnym instrukcjom obsługi przypisanym do każdego wariantu modułu. Sklep oferuje najnowsze oprogramowanie i wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu wiesz, że implementujesz na swojej stronie internetowej produkt, który jest bezpieczny w stu procentach i posiada wszelkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa oraz jakości. Z rozwiązań oferowanych przez Tpay.com skorzystało już ponad 20 tysięcy usatysfakcjonowanych odbiorców. Najwyższy czas, byś i Ty dołączył do tego grona, wprowadzając rozwiązania godne najnowszych możliwości płatniczych.

Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna
Św. Marcin 73/6