Precyzyjnie laserowe cięcie stali w Radzyminie

ELKOR to przede wszystkim: cięcie stali laserem światłowodowym, laserowe cięcie w rurach i profilach, cięcie stali przy użyciu plotera plazmowego, gięcie blach, lakierowanie proszkowe oraz spawanie metodą MIG MAG. ELKOR może się pochwalić wysoką jakością gotowych na zlecenie elementów. Firma może wykonać produkt od początku do końca. Co daje takie rozwiązanie? Przede wszystkim obniżenie kosztów logistyki, co wpływa pozytywnie na końcową cenę i jakość produktu.

Cięcia stali wykonywane są precyzyjnie. Skąd bierze się wysoka klasa gotowych elementów? Oczywiście to wszystko za sprawą zaawansowanego parku maszynowego. ELKOR posiada laser światłowodowy Fiber Laser 500W, który umożliwia cięcie blach, rur i profili ze stali węglowej, stali nierdzewnej, mosiądzu, aluminium, a także ploter plazmowy o stabilnej i sztywnej konstrukcji, łatwy w użyciu, gwarantujący szybką i czystą pracę, pozwalający uniknąć dalszą obróbkę brzegów, co naturalnie przyspiesza pracę. Firma wykorzystuje również prasę krawędziową CNC 2500 x 40 ton, gilotynę hydrauliczną CNC 4 x 2500, lakiernię proszkową (składającą się z myjki, kabiny lakierniczej i pieca), a także spawarkę MIG MAG.

Jeżeli chciałbyś przekonać się o wysokiej klasie firmy ELKOR, na stronie http://cieciestali.pl/ możesz obejrzeć gotowe realizacje. Tutaj też poznasz dokładne parametry techniczne maszyn wykorzystywanym przez firmę do pracy i co najważniejsze zapoznasz się z cennikiem usług. ELKOR gorąco zaprasza do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy.

P.H.U. ELKOR
Wiejska 5