Psychiatra - Warszawa

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości, posługujący się skrótem INZPiRO, uruchomiony został w roku 2004, od tego czasu zdobywając uznanie wielu warszawskich klientów zainteresowanych usługami wysokiej jakości i konsultacjami z zaakceptowanymi przez doświadczone grono, wykształconymi w istotnym dla dobra klientów kierunku psychologami, psychiatrami i psychoterapeutami. Dyrektorem medycznym Instytutu jest doktor nauk medycznych Dariusz Maciej Myszka, pracownik Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Do niego dołącza grupa kilku innych specjalistów od psychiatrii oraz kilkunastu psychologów i psychoterapeutów, z których każdy posiada własne doświadczenia i często zna określone języki obce. Jako doświadczona i zorganizowana prywatna poradnia, INZPiRO oferuje klientom dostęp do specjalizującego się w odpowiedniej dziedzinie psychiatry w Warszawie , dobrej klasy ośrodek w Śródmieściu niedaleko Dworca Centralnego, niewygórowane ceny za godzinę konsultacji czy terapii, kontakt do godziny 21, a także przejrzystą i zawierającą sporo informacji stronę http://psychoterapeuci.pl.

Leczenie farmakologiczne i przez rozmowęINZPiRO oferuje przede wszystkim diagnozy i terapie oparte o sprawdzone, uznawane przez główne ośrodki naukowe metody. Przykładowo, w dziedzinie terapii stawia na efektywne i cenione nurty, przede wszystkim
  • podejście psychoanalityczne,

  • podejście psychodynamiczne,

  • nurt Gestalt,

  • podejście systemowe,

  • psychoterapię behawioralno-poznawczą.W niektórych sytuacjach rozmowa określonego typu nasuwa się automatycznie, przykładowo – gdy do terapeuty chce się wybrać para przeżywająca kryzys, próbująca się dogadać, odnaleźć lepsze porozumienie itp. Inne problemy w życiu, jak przygnębienie, lęki czy stres, w różnym stopniu mogą wymagać farmakoterapii bądź psychoterapii, albo zastosowania obu w odpowiednim czasie – pracownicy INZPiRO mogą to rzetelnie pomóc zaplanować.


Psycholog i psychiatria

  • Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (INZPiRO) - poradnia. Posiadają specjalistów psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

INZPiRO
Sienna 72
00-833  Warszawa
tel. 601944242

Zobacz także:

Psycholog Rumia

Psycholog Rumia

Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu

Laserowe usuwanie żylaków - Poznań

Laserowe usuwanie żylaków - Poznań

Orthokine Warszawa

Orthokine Warszawa

Wydolnościowe badania

Wydolnościowe badania