Wieszaki na odzież

Wiele osób nie zwraca uwagi na rozmiar wieszaków na odzież. Skoro można zawiesić ubrania na każdym z nich, to po co zaprzątać sobie głowę ich wielkością? Hurtownia „DUŚKA” oferuje bogaty wybór ekspozytorów o różnych wymiarach.

Niewłaściwie dopasowany wieszak na odzież, na przykład taki o zbyt krótkich ramionach sprawi, że garderoba będzie zwisała, a końcówki ramion brzydko odkształcą materiał. Natomiast ten zbyt duży rozepchnie tkaninę, a jeśli jest ona delikatna, być może doprowadzi także do jej przerwania. Dlatego hurtownia zapewnia tak szeroką ofertę produktów, aby klienci mieli w czym wybierać.

Wszystkie oferowane wieszaki na odzież są bardzo solidne i nie zmieniają kształtu pod wpływem jej ciężaru. Cechuje je także estetyka wykonania, a przede wszystkim duża funkcjonalność, która ma priorytetowe znaczenie w sklepach z ubraniami. W hurtowni klienci bez problemu nabędą uniwersalne modele, na których można zawiesić dowolny element garderoby. Ale dostępne są także wieszaki na odzież, które są przeznaczone tylko do ekspozycji spódnic oraz spodni. Do tego rodzaju ubrań dobrze nadają się również praktyczne ekspozytory ze specjalną antypoślizgową poprzeczką.

Sklepy z konfekcją w asortymencie posiadają różnego rodzaju towary. Dlatego chcąc wyjść im naprzeciw hurtownia równie szeroki wybór, tak aby każdy sklep mógł się tam zaopatrzyć w sposób kompleksowy. Dlatego w ofercie nie mogło zabraknąć również wieszaków na odzież służących do prezentacji szalików, apaszek, skarpet i bielizny.


Hurtownia "DUŚKA"
Wilenko 18
66-200 Świebodzin
tel. 501 016 049

Zobacz także:

Kowalczyk - hurtownia zniczy

Kowalczyk - hurtownia zniczy

Sprzęgła hydrauliczne do maszyn przemysłowych

Sprzęgła hydrauliczne do maszyn przemysłowych